SZUE egyesített versenynaptára 2007 PDF Nyomtatás E-mail

SZUE Egyesített Versenynaptára 2007.

 

Június

02.

Árvízi EmlékversenySzeged

09.

Hosszútávú Világkupa

UPK IV. forduló

Sevilla

Csongrád

23.-24.

Béka és Delfin seregszemle

Gyula

       30.UPK V. fordulóSzentes
Július

07.-08.

X. Országos Cápa SeregszemleBékéscsaba

13.-15.

LVI. Országos Vidék BajnokságKaposvár

19.-22.

Junior Európa-bajnokságAntwerpen

20.-22.

XI. Országos gyermekbajnokságEger

21.

Solymár István Delfin összetett országos seregszemleDunaújváros

23.-27.

EYOFBelgrád

26.-29.

CIX. T-Mobile Országos BajnokságBudapest. Komjádi u.
   
Augusztus

02.-05.

LI. Országos Serdülő OB.Eger

02.-05.

Nyári JátékokPárizs

07.-08.

XII. Fedett uszodával nem rendelkező OB.Orosháza

08.-18.

UniversiadeBangkok

25.

Hosszútávú VilágkupaBécs
   
Szeptember

08.

Harkány Sprint nemzetközi úszóversenyHarkány

08.

Maros KupaMakó

09.

Zrinyi Kupa nemzetköziSzigetvár

15.

Nagy Sándor nemzetközi emlékversenyOrosháza

29.

Sprint versenySzekszárd
   
Október

13.-14.

EZERJÓ KupaMór

20.-22.

XV. Köztársaság Kupa nemzetközi versenySzékesfehérvár

27.-28.

IX. ARENA KupaHajdúszoboszló

27.

SZEGED Kupa   ???Szeged
   
November

03.-04.

VI. Szent Márton napi CLAUDIUS KupaSzombathely

03.-04.

XXVIII. Sípos Márton nemzetk. EmlékversenySzekszárd

03.

8/11 évesek versenyeSzékesfehérvár

09.-11.

Rövid pályás Vidék BajnokságHódmezővásárhely v. Szászhalombatta

16.-18.

Rövid pályás Országos Bajnokság

Debrecen

24.

HÓDTÁV KupaHódmezővásárhely

December

01.-02.

HALÁSZLÉ KupaBaja

08.-09.

VIHARSAROK KupaBékéscsaba

13.-16.

Rövid pályás Európa-bajnokságDebrecen

 

  
Február

03.

Gyenge Zsigmond Hosszútávú felkészülési verseny I.Balatonfűzfő

10.

8/11 évesek versenyeSzékesfehérvár

17-18.

Felkészülési verseny II.Budapest, Komjádi u.

24.

Diákolimpia Országos döntő III/A kcs.Székesfehérvár

24.

Tavaszváró versenyHódmezővásárhely
   
Március

4.

Regionális ÚszóversenyGyula

10.

10.-11.

UPK. I. forduló

Arena Trophy

Makó

München

17.

8/11 évesek versenyeSzékesfehérvár

24.

Diákolimpia Országos döntő IV/A kcs.Székesfehérvár

24.-25.

International Speedo Swim MeetingRegensburg

24.-IV.01.

VilágbajnokságMelbourne

31.-IV.01.

Budapest-bajnokságBudapest, Komjádi u.

31.

Hosszútávú (400-800 m) úszóversenyHódmezővásárhely
   
Április

04.-06.

XXVIII. Arany Üst nemzetközi u.p. versenyDunaújváros

07.

Hosszútávú versenyPardubice

14.

UPK II. fordulóHódmezővásárhely

21.

Diákolimpia Országos döntő I., II. kcs.Eger

27.-29.

International Ratisbona CupRegensburg

27.-V.02.

ISF Középiskolás VilágkupaSzékesfehérvár
   
Május

05.

Régiós versenySzekszárd

05.-06.

Olasz versenyLivigno

19.

UPK III. fordulóSzeged

26.-27.

Óvodától az OlimpiáigSzentes

26.-27.

Szlovák Grand Prix

Pozsony

   
Június

02.

Árvízi EmlékversenySzeged

09.

Hosszútávú Világkupa

UPK IV. forduló

Sevilla

Csongrád

23.-24.

Béka és Delfin seregszemle

Gyula

       30.UPK V. fordulóSzentes
Július

07.-08.

X. Országos Cápa SeregszemleBékéscsaba

13.-15.

LVI. Országos Vidék BajnokságKaposvár

19.-22.

Junior Európa-bajnokságAntwerpen

20.-22.

XI. Országos gyermekbajnokságEger

21.

Solymár István Delfin összetett országos seregszemleDunaújváros

23.-27.

EYOFBelgrád

26.-29.

CIX. T-Mobile Országos BajnokságBudapest. Komjádi u.
   
Augusztus

02.-05.

LI. Országos Serdülő OB.Eger

02.-05.

Nyári JátékokPárizs

07.-08.

XII. Fedett uszodával nem rendelkező OB.Orosháza

08.-18.

UniversiadeBangkok

25.

Hosszútávú VilágkupaBécs
   
Szeptember

08.

Harkány Sprint nemzetközi úszóversenyHarkány

08.

Maros KupaMakó

09.

Zrinyi Kupa nemzetköziSzigetvár

15.

Nagy Sándor nemzetközi emlékversenyOrosháza

29.

Sprint versenySzekszárd
   
Október

13.-14.

EZERJÓ KupaMór

20.-22.

XV. Köztársaság Kupa nemzetközi versenySzékesfehérvár

27.-28.

IX. ARENA KupaHajdúszoboszló

27.

SZEGED Kupa   ???Szeged
   
November

03.-04.

VI. Szent Márton napi CLAUDIUS KupaSzombathely

03.-04.

XXVIII. Sípos Márton nemzetk. EmlékversenySzekszárd

03.

8/11 évesek versenyeSzékesfehérvár

09.-11.

Rövid pályás Vidék BajnokságHódmezővásárhely v. Szászhalombatta

16.-18.

Rövid pályás Országos Bajnokság

Debrecen

24.

HÓDTÁV KupaHódmezővásárhely

December

01.-02.

HALÁSZLÉ KupaBaja

08.-09.

VIHARSAROK KupaBékéscsaba

13.-16.

Rövid pályás Európa-bajnokságDebrecen

 

  
 
< Előző   Következő >