A ToyotaTmax-SZUE 2008 évi versenynaptára PDF Nyomtatás E-mail
start.jpg

 

A verseny helye és időpontja: A résztvevő csoportok:
Február
16. Hosszútávúszó verseny Békéscsaba  Bán S., Nagy A., Molnár J., Á. Kiss Gy.
23. Tavaszváró verseny Hódmezővásárhely minden csoport
29. - március 1. Szerb Rövidpályás Bajnokság, Újvidék  Bán S. Molnár J.
Március
8. Arena Trophy München Bán S., Nagy A.., Molnár J., Á. Kiss Gy.
15. Hírös Kupa I. forduló Kecskemét minden csoport
19. - 21. Arany Üst Dunaújváros Bán Sándor - Molnár János
29. Nyuszi Úszóverseny Békéscsaba Balla Péter - Gellért Gábor
Április
19 Hírös Kupa, II. forduló Kecskemét Balla Péter - Gellért Gábor, Á. Kiss gyula
26. Árpád Kupa Hajdúszoboszló Nagy Attila
 25. - 27. Austria Meeteng Bécs Bán Sándor - Molnár János
Május
9. - 11. Meeting City of Lignano Lignano Bán Sándor - Molnár János
17. UPK II. forduló Szeged Balla Péter - Gellért Gábor, Á. Kiss gyula
17. - 18. Vízmű Kupa Kecskemét Bán Sándor
24. - 25. Óvodától az Olimpiáig Szentes Á. Kiss Gyula
25 GRAND PRIX Slovakia Pozsony Bán Sándor - Molnár János
31. Árvízi Tyr-ToyotaTmax Kupa Szeged minden csoport
Június
7. - 8. Golden Bear Zágráb Bán Sándor - Molnár János
15.  UPK III. forduló  Hódmezővásárhely Balla Péter - Gellért Gábor, Á. Kiss gyula
26.-29. Országos Ifjúsági Bajnokság Budapest Bán Sándor - Molnár János
Július
05.-06. Országos Béka és Delfin Seregszemle Hódmezővásárhely Balla Péter - Gellért Gábor, Á. Kiss gyula
9. - 13. Országos Felnőtt Bajnokság Budapest Bán Sándor - Molnár János
19.-20. XI. Országos Cápa Seregszemle Szeged Nagy Attila
25.-27. XII. Országos Gyermek Bajnokság Székesfehérvár Bán Sándor - Molnár János
26. Évadzáró Úszóverseny Hódmezővásárhely Balla Péter - Gellért Gábor, Á. Kiss gyula
Augusztus
július 31.- 03. LII. Országos Serdülő Bajnokság Eger Bán Sándor - Molnár János
       
 Szeptember      
 14.  VII. Maros Kupa  Makó  Á. Kiss Gyula - Máté Zsolt
 27.  Régiós Úszó Bajnokság  Kecskemét  Nagy A. - Molnár János - Á. Kiss Gyula
       
 Október      
 9.  Chio Kupa, Házi verseny  Szeged  
 18-19.  XVI. Köztársaság napja Úszóverseny  Székesfehérvár  Gellért Gábor
 25-26.  Arena Kupa  Hajdúszoboszló  Nagy Attila
       
 November      
 8.  UPK  Szeged   Nagy A. - Molnár János - Á. Kiss Gyula
 14-15-16.  Rövidpályás OB.  Százhalombatta  Gellért Gábor
 29.  Hódtáv Kupa  Hódmezővásárhely  Mindenki
       
 December      
 5-6-7.  Rövidpályás Vidékbajnokság  Hódmezővásárhely  Gellért Gábor, Nagy Attila
 13-14.  Viharsarok Kupa  Békéscsaba  Molnár János

Az önköltséges versenyek dölt betűvel írottak.

A versenyprogram még változhat a későbbi, esetenkénti kedvező meghívások figyelembe vételével. Az esetleges változásokról mindenki az edzőjétől fog értesülni.

 
< Előző   Következő >