A Városi Sportuszodában sátorállítási munkálatok miatt 2019. október 6-tól 14-ig az tömegsport csoport és az oktatási csoportok edzései szünetelnek.
A versenyző csoportok úszóit a csoportvezető edzők értesítik az edzések helyéről és idejéről.Első edzés időpontja a Sportuszodában 2019. október 15. kedd

Kedves Egyesületi Tagok!

Az alábbi letölthető dokumentumokból tájékozódhattok az évkezdés legfontosabb információiról!

Kedves Egyesületi Tagok!Örömmel osztom meg veletek a nemrégiben készült képet, melyen látható, hogy jó ütemben halad az új uszoda építése Szegeden. Nagyon várjuk már a nyitást, melyet jövő év szeptemberére ígérnek az illetékesek.

Nagy Attila

SZUE elnök

Büszkén állta a pofonokat: Olasz Anna szerint reális cél lett az újabb vb-érem

A Haász SZUE versenyzője, Olasz Anna 17. helyen végzett a nyílt vízi úszók 5 kilométeres világbajnoki döntőjében

Pontot szereztek: Olasz Annáék váltója 8. helyen zárt a vb-n

Az idei Orszàgos Delfin Bajnoksàgon a SZUE csapatàval nyolc gyerekkel képviseltük magunkat.Örömünkre szolgàlt,hogy ezúttal sem kellett érem nélkül hazatérnünk,ugyanis a 4×50-es leàny gyorsvàltó (Cedolini Carlotta,Kresàk Lóra,Bagaméry Mirtill,Bartos Gréta) bronzérmet szerzett, ugyanezen összeàllítàsú vàltónk pontszerző helyen ötödikként csapott célba.Egyéniben szintén pontszerző helyen Bartos Gréti 100 pillangón lett negyedik,Gréti ebben a szàmban 5 màsodpercet javított egyéni legjobbjàn.A fiúk között Bilicki Martin 200 mellen okozott kellemes meglepetést,ugyanis a “hozott” idejéhez képest 17 màsodperccel úszott gyorsabban 3:22-es ideje pedig aranyjelvényt ér.Ebben a szàmban Kis Àrpàd is szintén aranyjelvényes szintet úszott 3:21-es idővel.A teljes csapat tagjai voltak:-Bagaméry Mirtill-Bartos Gréta-Bilicki Martin-Börcsök Richàrd-Cedolini Carlotta-Juhàsz Zsombor-Kis Àrpàd-Kresàk Lóra
Minden kedves tanítvànyomnak köszönet a helytàllàsért,a szünidőre kellemes pihenést kívánok!